Pierwszy taki turniej w Lipnie!

Hala przy zespole Szkół im. Romualda Traugutta w Lipnie stanie się historyczną areną zmagań o pierwszy Puchar Prezesa Gamy Volley Chalin Jarosława Łykowskiego. W turnieju zagrają cztery drużyny kobiece, w tym nasze „Złotka”. Dziękujemy panu Cezaremu Sadowskiemu, właścicielowi sklepu Gama Mini w Chalinie, za dostarczenie wody dla wszystkich zawodniczek.

Dzięki gościnności oraz współorganizacji wydarzenia z Liceum im. Romualda Traugutta w Lipnie możliwe jest przeprowadzenie zawodów na tamtejszej hali. W gronie zespołów, które wystąpią w Andrzejkowym  Turnieju Siatkówki Kobiet znalazły się siatkarki Gamy Volley Chalin, KSR Ogończyka Kikół, LO Lipno oraz Emerytek i Rencistek, czyli byłych uczennic lipnowskiej placówki. Mecze toczyć się będą do  dwóch wygranych setów do 25 punktów w systemie „każdy z każdym”.

Stawka drużyn wydaje się być bardzo wyrównana i trudno jest wskazać faworyta. Na pewno bardzo udaną inaugurację Dobrzyńskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej mają za sobą zespoły z Kikoła oraz „Złotek”, które zgodnie wygrały swoje mecze po 3:0. Ekipa LO Lipno przeszła spore zmiany i dopiero zobaczymy na co stać te młode zawodniczki. Warto wspomnieć, że siatkarki Gamy jak i LO Lipno zmierzą się ze sobą w drugiej kolejce DALPS, więc będzie to wartościowy sprawdzian dla obu ekip. Ciekawym doświadczeniem będzie również konfrontacja pomiędzy „starymi”, a „młodymi” licealistkami. Kto zwycięży dowiemy się już w sobotnie popołudnie. Początek turnieju zaplanowany jest na sobotę 30 listopada na godzinę 10:00.

Relacja z turnieju oczywiście na naszym fanpage’u oraz stronie internetowej.

Medale i puchary ufundowane są z środków pochodzących z dotacji Urzędu Miasta i Gminy w Dobrzyniu nad Wisłą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

9 + 1 =