Spokojnych świąt Bożego Narodzenia

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć wszystkim naszym zawodnikom i zawodniczkom oraz czytelnikom naszej strony życzenia zdrowych, spokojnych i radosnych świąt spędzonych w gronie rodziny i najbliższych przyjaciół.

Aby nadchodzący czas świąt Bożego Narodzenia był przepełniony pokojem, miłością i wdzięcznością. Obfitował we wspólne chwile spędzone przy wigilijnym stole w gronie najbliższych osób. Aby w te święta każdy z nas zatrzymał się choć na chwilę i odpoczął od codziennych obowiązków i trosk. Aby nikt z nas nie został sam w ten magiczny czas. Aby najpiękniejszym prezentem była obecność najbliższych osób. Niech każda chwila świąt Bożego Narodzenia przepełniona będzie uśmiechem i radością!

Naszym zawodnikom i zawodniczkom życzymy również wielu sportowych sukcesów w naszym klubie. Jak najlepszych wyników. Jak najwięcej wygranych i jak najmniej porażek. Dużo radości z drobnych sukcesów. Pozytywnej energii w drużynie. Wytrwałości w dążeniu do wyznaczonego celu. Rozwijania swoich umiejętności oraz odkrywania w sobie nowych pasji. Abyście w te święta odnaleźli wewnętrzny spokój. Aby dobry humor nigdy Was nie opuszczał, a uśmiech nie schodził z Waszych twarzy. Abyście spełniali się i byli zadowoleni ze wszystkiego co robicie.

Najpiękniejszych świąt Bożego Narodzenia!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

+ 29 = 30