WBLS: pójść za ciosem

Włocławska Branżowa Liga Siatkówki powoli zmierza się do końca. Do rozegrania pozostały jedynie trzy kolejki i nie ma, co ukrywać, że dla nas każda z nich będzie jak mały finał. W najbliższym spotkaniu przeciwnikiem Gamy Volley Chalin będzie PUZ Włocławek.

Ligowa tabela przedstawia się tak, że żeby coś w niej jeszcze pozmieniać na naszą korzyść, musimy wygrać trzy kolejne mecze, a rywale muszą nam nieco pomóc. Po ostatnim weekendzie nasza mobilizacja się podwoiła, ale należy to jeszcze przełożyć na parkiet. Niemniej, nawet jeśli nie uda się nam poprawa pozycji w tabeli to ostatecznie to my możemy rozdawać karty, jeśli chodzi o końcowy triumf. Zagramy bowiem z liderami, wiceliderami, a także czwartą drużyną, która w przypadku zwycięstwa w najbliższym spotkaniu może wskoczyć na miejsce na podium.

Jeżeli przyjrzeć się obu zespołom, czyli Gamie Volley Chalin oraz PUZowi to zdecydowanym faworytem w sobotniej konfrontacji jest ekipa  z Włocławka. Choć i oni przeżywali trudne chwile we Włocławskiej Branżowej Lidze Siatkówki. Bilans włocławian to 5 zwycięstw i dwie porażki. My z kolei możemy poszczycić się zupełnie przeciwnym zestawieniem spotkań w stosunku wygranych do przegranych.

Jeżeli PUZ marzy o końcowym triumfie to musi bezwzględnie z nami wygrać, by nie oglądać się na rywali. My możemy, ale też jednocześnie musimy, jeżeli chcemy powalczyć o coś więcej niż piąte miejsce. Zapowiada się więc bardzo dobry pojedynek.

Jego początek zaplanowano na godzinę 9:30. Relacja live na naszym fanpage’u  na Facebooku, a relacja pomeczowa na naszej stronie internetowej.

Ostatnie wyniki PUZ Włocławek:

– VII kolejka WBLS: PUZ Włocławek – Anwil Włocławek 3:0 (25:18,28:26,25:15)

– VI kolejka WBLS: Łokietek Brześć Kujawski – PUZ Włocławek 3:1 (25:18,25:27,26:24,25:23)

– V kolejka WBLS: Wika Włocławek – PUZ Włocławek 0:3 (11:25,17:25,23:25)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

+ 86 = 88