Bądź na bieżąco z wynikami sportowymi – aplikacjaFlashScore.pl

FlashScore PL – to darmowa aplikacja do śledzenia wyników Twojej ulubionej drużyny. Serwis wyników na żywo i rezultatów, z którego skorzystasz, będąc w dowolnym miejscu o dowolnej porze. Wystarczy tylko podłączenie do internetu.

Aplikacja dostępna jest w wersjach dla systemu Android i iOS. Znajdziesz w niej wyniki 38 dyscyplin sportowych, z ponad 6000 rozgrywek, z czego ponad 1200 z samej piłki nożnej. Z aplikacją będziesz miał zawsze pod ręką szybkie i dokładne wyniki sportowe, a nasze powiadomienia poinformują Cię o każdym ważnym momencie meczu. Bez względu na to czy jesteś fanem piłki nożnej, tenisa, koszykówki, kibicujesz naszym skoczkom narciarskim czy Robertowi Kubicy, w aplikacji znajdziesz wyniki i statystyki z tych i wielu innych dyscyplin sportowych.

Wygląd i uruchomienie aplikacji

Aplikacja została zaprojektowana w bardzo przejrzysty i intuicyjny sposób. Strona każdej dyscypliny jest zaprojektowana w innym kolorze. Tuż po uruchomieniu aplikacji pojawia się strona główna i wszystkie dostępne mecze z danej dyscypliny sportu. Wybrany sport po uruchomieniu możesz wybrać w ustawieniach aplikacji. W lewym górnym rogu aplikacji znajduje się ikona, którą możesz zmieniać dyscypliny sportowe (aktualnie jest ich 38). Na listę sportów możesz przejść również poprzez gest przesunięcia lewej krawędzi ekranu w dowolnym miejscu aplikacji. U góry po prawej stronie znajduje się nasza wyszukiwarka /ikona lupy/ dzięki której szybko odnajdziesz swój ulubiony zespół/rozgrywki czy zawodnika. Po wejściu w nią klikając na ikonę mikrofonu możesz wyszukiwać wydając polecania głosowe. W prawym górnym rogu znajdziesz ikonę kalendarza, gdzie sprawdzisz wyniki z ostatnich 7. dni, z dyscypliny którą śledzisz, oraz zobaczysz plan spotkań na kolejny tydzień.

 

 

Dolna część aplikacji przedstawia następujące zakładki:

 • Wszystkie – przedstawia wszystkie rozgrywki z danego dnia z dyscypliny którą wybierzesz

 • Live – aktualnie rozgrywane mecze z wybranej dyscypliny

 • Moje mecze – klikając ikonę gwiazdki przy wybranym meczu dodasz go do tej listy

 • Moje zespoły – wybierz ikonę serca przy swoich ulubionych zespołach, zawodnikach, a zostaną dodane do tej listy. A pro po świetna funkcja, dzięki której już żaden mecz Twojej ulubionej drużyny czy zawodnika Cię nie ominie

 • Tabele – wszystkie dostępne tabele w ramach wybranej dyscypliny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wybierając mecz np. piłki nożnej znajdziesz w jego szczegółach:

– listę strzelców i asystentów

– kartki, zmiany

– informacje kto będzie sędziował mecz, gdzie będzie rozgrywany i dane o frekwencji

W statystykach odnajdziesz m.in.

– posiadanie piłki

– sytuacje bramkowe i strzały na bramkę

– rzuty wolne i rożne

– ilość kartek w meczu i wiele więcej

Idąc dalej nie mogło zabraknąć zakładki „Składy”, oraz „Komentarz Live”, gdzie przeczytasz o wszystkich kluczowych akcjach meczu. Dla osób typujących mecze mamy zakładkę „Kursy” z aktualnymi kursami bukmacherów. Następnie przechodzimy do zakładki H2H, w której sprawdzisz ostatnie mecze danego zespołu, czy uzyskasz informację o ostatnich meczach pomiędzy zespołami wybranego meczu.

W zamykającej zakładce „Tabela” dowiesz się na którym miejscu w lidze jest Twoja ulubiona drużyna, jaki ma bilans bramkowy i ile ma punktów. W tabeli sprawdzisz również kto aktualnie jest najlepszym strzelcem. Dla wybranych spotkań/rozgrywek mamy zakładkę „Wiadomości” w której znajdziesz najważniejsze informacje jakie pojawiły się o danym meczu w sieci.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeśli nie jesteś fanem piłki nożnej podobne dane, odpowiednie dla każdej dyscypliny znajdziesz dla innych sportów.

Najważniejsze funkcje:

 • Synchronizacja strony www z każdym urządzeniem na którym zainstalowana jest aplikacja /po zalogowaniu/

 • Powiadomienia, dzięki, którym żaden szczegół meczu Ci nie umknie, wśród nich powiadomienia m.in. /dla piłki nożnej/:

– o rozpoczęciu, wyniku do przerwy i końcowym

– o strzelonej bramce i jej strzelcu

– czerwonej kartce

Przy każdym sporcie masz możliwość ustawienia powiadomień, które chcesz otrzymywać, a wybierając odpowiednią opcję w ustawieniach nasza aplikacja odczyta Twoje powiadomienia, dzięki czemu dowiesz się o nich bez sprawdzania telefonu

 • Zakładka „Moje mecze”, gdzie możesz dodawać spotkania nawet na 7. dni przed jego rozpoczęciem

 • Zakładka „Moje zespoły”, to lista Twoich ulubionych drużyn czy zawodników

 • Wyszukiwarka – szybki sposób na znalezienie ulubionej drużyny zawodnika, dostępna również w wersji na iOS

 • W profilu każdego zespołu w zakładce „Transfery” sprawdzisz kto aktualnie przyszedł, a kto musiał pożegnać się z klubem. Profil zespołu zobaczysz klikając jego nazwę w tabeli, szczegółach meczu, wyszukiwarce i czy w zakładce „Moje zespoły”

 • Zakładka H2H – miejsce gdzie prześledzisz historię 20. ostatnich meczów wybranego zespołu

 • W profilach piłkarzy sprawdzisz jego ostatnie mecze, przebieg kariery i transfery. Aby zobaczyć jego profil po prostu stuknij jego nazwisko, np. w szczegółach meczu, tabeli strzelców, czy używając wyszukiwarki

 • W tabelach ligowych możesz teraz sprawdzić 20. sezonów wstecz

 • Bramki wideo, najciekawsze momenty meczu – w wersji FlashScore PL Plus

 • Lista kontuzjowanych i zawieszonych zawodników w szczegółach meczu

 • Wielka Szansa” – sygnalizacja czerwoną kropką na ekranie wielkiej okazji na strzelenie bramki, dostępne dla większości meczów piłkarskich

 • Tabela ligowa dostępna na każdej stronie drużyny

 • Opcja wyboru zakładki po uruchomieniu aplikacji. Zmiany możecie dokonać w ustawieniach.

 • Tryb ciemny – korzystanie z aplikacji w nocy jest o wiele bardziej przyjemne, włączycie go w ustawieniach aplikacji.

 • Skrót aplikacji – dzięki niemu sprawdzisz zakładki: „Moje mecze”, „Moje zespoły”. Po prostu przytrzymaj skrót na ekranie aplikacji a wyświetli się menu

To oczywiście tylko część tego co oferuje aplikacja, pozostałe funkcje sprawdź instalując ją na swoim urządzeniu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ogólna ocena

Twórcy aplikacji FlashScore PL wykonali kawał dobrej roboty i trudno znaleźć rzecz, która by nam się nie podobała. Przejrzysta grafika, wyraźne kolory, intuicyjna nawigacja i oczywiście to co najważniejsze w takiej aplikacji, szybkie i dokładne wyniki i statystyki podawane na bieżąco, dzięki czemu dowiadujesz się o wszystkim tak jakbyś był i śledził mecz na żywo. FlashScore PL to brama do świata sportu. Otwórz ją już teraz, dołącz do nas i ponad 60 milionów fanów, którzy pobrali naszą darmową aplikację.

Nie od dziś jako Gama Volley Chalin korzystamy z aplikacji FlashScore.pl. Nasz klub tworzą pasjonaci sportu, którzy lubią poczuć dreszczyk emocji związany z rywalizacją na najwyższym światowym poziomie, a także tej na nieco niższym. Wygoda, łatwa obsługa, profesjonalizm oraz dostępność w każdym momencie to najważniejsze atuty aplikacji FlashScore.pl. Chcesz być na czasie i kibicować swojej drużynie nieważne, gdzie w tej chwili jesteś? Aplikacja FlashScore.pl jest właśnie dla Ciebie!

Aplikację FlashScore PL pobierzesz klikając na linki poniżej:

https://www.flashscore.pl/mobile/

Android:

FlashScore.pl: https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.livesport.LiveSports_pl2&hl=pl

FlashScore.pl Plus z pełnymi kursami bukmacherskimi https://www.flashscore.pl/android/

iOS: https://itunes.apple.com/pl/app/id766443283?l=pl&mt=8

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

70 − = 63