Dąbrowska najlepsza na inaugurację sezonu!

Reprezentantka naszego klubu, Marta Dąbrowska, w parze z Jackiem Suszkiem wygrali Turniej Piłki Siatkowej Plażowej Mikstów na Łącznej w Lipnie z okazji otwarcia drugiego boiska. Warto również wspomnieć, ze Kacper Balcerowski wraz z Marzeną Wiśniewską zajęli drugie miejsce w zawodach.

Obostrzenia ze względu na koronawirusa nie pozwoliły na rywalizację w sezonie halowym. Wszyscy więc z lekkim niepokojem oraz ekscytacją czekali na otwarcie sezonu plażowego. I trzeba przyznać, że nasi zawodnicy spisali się na medal. A nawet na dwa medale.

W turnieju mieliśmy dwoje reprezentantów – Martę Dąbrowską oraz Kacpra Balcerowskiego. Dąbrowska występowała w duecie z Jackiem Suszkiem, czyli zwycięzcą ubiegłorocznej edycji Chalin Cup. Trzeba przyznać, że ten duet w pełni zdominował rywalizację, gdyż w całych zawodach nie stracił nawet seta. Dąbrowska i Suszek wygrali pewnie swoją grupę, a następnie w finale pokonali 2:0 Marzenę Wiśniewską i Kacpra Balcerowskiego.

Można powiedzieć, że doszło do rewanżu, gdyż obie pary spotkały się ze sobą w grupie. Dwukrotnie lepsi okazali się w całym turnieju Dąbrowska i Suszek. I podobnie jak w grupie, tak w całym turnieju Wiśniewska i Balcerowski musieli zadowolić się drugim miejscem. Trzeba jednak przyznać, że musieli oni stoczyć ciężkie boje, by tę lokatę zająć. Większość ich spotkań kończyło się tie-breakami, m.in. starcie półfinałowe z Justyną Czerwińską oraz Kamilem Chłopeckim.

Klasyfikacja generalna:

  1. Marta Dąbrowska i Jacek Suszek
  2. Kacper Balcerowski i Marzena Wiśniewska
  3.  Justyna Czerwińska i Kamil Chłopecki
  4. Marcin Markowsksi i Magda Nierychlewska

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

+ 41 = 43