Świetne wyniki w Głuszynie!

Dwa złota, jedno srebro i jeden brąz to dorobek naszych reprezentantów w turniejach siatkówki plażowej, które odbyły się 27 czerwca w Głuszynie. Po dwa medale zdobyły Marta Dąbrowska oraz Justyna Czerwińska, która jest nowym nabytkiem klubu z Chalina.

Turniej w Głuszynie miał nietypową formułę.  Na jednym boisku przeprowadzano rywalizację kobiecych, męskich oraz mieszanych duetów. W związku z tym, że do zmagań zgłosiło się łącznie aż 23 par, całość zawodów trwała aż 8 godzin. W tym czasie rozegrano 43 jednosetowe mecze do 15 zdobytych punktów Tym większe brawa za wytrwałość należą się zarówno dla organizatorów, jak i zawodników.

Bardzo dobrze dla naszych reprezentantów potoczyła się rywalizacja w turnieju pań oraz mikstów. W tych pierwszych zmaganiach zwycięstwo odniosły Justyna Czerwińska w parze z Marzeną Wiśniewską. Do niedawna skępski duet możliwe, że w pełni będzie reprezentował barwy chalińskiego klubu. Tuż za tą parą uplasowała się Marta Dąbrowska w duecie z Aleksandrą Buś.

Miksty zostały również zdominowane przez zawodników Gamy Volley Chalin. Pierwsze miejsce zajęła Dąbrowska, która występowała w parze z Michałem Ziółkowskim. Na najniższym stopniu podium stanęli natomiast Justyna Czerwińska oraz Patryk Pączek.