Rewelacyjne występy Pauliny Pióreckiej!

Pracowity weekend ma za sobą reprezentantka naszego klubu Paulina Piórecka. Młoda siatkarka Volley Chalin wystąpiła w ubiegły weekend w dwóch turniejach siatkówki plażowej i w obu stanęła na podium! Najpierw w sobotę wraz z Emilią Kuźniak odniosły zwycięstwo w Kikole, a następnie w niedzielę w parze z inną reprezentantka naszego klubu Natalią Kwaśniewską zajęły trzecie miejsce w Wielkiej Nieszawce.

Turniej siatkówki plażowej w Kikole

Piórecka wraz z Kuzniak przeszły cały turniej niczym burza, gdyż przeciwniczki w drodze do finału nie zdołały urwać im nawet seta. Ta sztuka nie udała się rywalkom również w finale, gdyż Bonowicz i Różańska mimo postawionych trudnych warunków zakończyły pojedynek bez wygranej partii.


Turniej o Puchar Wójta Gminy Wielka Nieszawka

W Wielkiej Nieszawce partnerką Pauliny Pióreckiej była inna reprezentantka naszego klubu, czyli Natalia Kwaśniewska. Mecze były toczone do jednego wygranego seta do 21 punktów. Dziewczyny udanie rozpoczęły zmagania, gdyż od zwycięstwa nad parą Sieradzka/Sałatowska. Następnie w ćwierćfinale uporały się z Szarafińską i Skowron. Niestety w półfinale przydarzyła się naszym siatkarkom jedyna porażka w turnieju, a mianowicie dziewczyny uległy duetowi Chyłek/Majewska.


Spotkanie o najniższy stopień podium należało jednak już do zawodniczek Volley Chalin, które w pokonanym polu pozostawiły po raz drugi w tym turnieju Szarafińską i Skowron.


Klasyfikacja końcowa:
1. Figura/Wolska
2. Chyłek/Majewska
3. Piórecka/Kwaśniewska
4. Szarafińska/Skowron

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

31 − 26 =