Kolejny rewelacyjny wynik naszej pary, Dąbrowska i Łykowski z triumfem

Powoli zbliżamy się do końca sierpnia, lecz nasi reprezentanci nie zwalniają tempa. Marta Dąbrowska w parze z Jarosławem Łykowskim w minioną sobotę triumfowali w otwartym turnieju w siatkówce plażowej w Suradówku. Zawody zostały zdominowane przez reprezentantów Volley Chalin, gdyż drugie miejsce zajęła Marzena Wiśniewska w duecie z Arturem Błaszczykiem, a trzecie kolejna zawodniczka żeńskiej drużyny Paulina Piórecka z trenerem tegoż zespołu Michałem Rowickim.

Do turnieju zgłosiło się sześć par, w tym cztery mające w zestawieniu zawodników Volley Chalin. Oprócz wyżej wymienionych także duet, w którym grali Natalia Kwaśniewska oraz Krzysztof Wiśniewski. Mecze toczyły się systemem „każdy z każdym” do jednego wygranego seta do 21 punktów.

Najlepiej ze wszystkich par spisali się Marta Dąbrowska oraz Jarosław Łykowski, którzy podczas zmagań nie przegrali żadnego spotkania. Ich wyższość musieli uznać także Wiśniewska i Błaszczyk. W pozostałych pojedynkach druga z wymienionych par spisywała się bez zarzutu i pewnie wygrywała swoje mecze. Trzecie miejsce przypadło z kolei Pióreckiej i Rowickiemu, którzy zakończyli rywalizację z bilansem trzech zwycięstw i dwóch porażek.

Dalszą lokatę zajęła Kwaśniewska z Wiśniewskim.

Warto wspomnieć,. że dzień później Jarosław Łykowski w duecie z Kacprem Balcerowskim uplasowali się na miejscach 5-8 w turnieju siatkówki plażowej w Chlebowie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

− 4 = 6