Orpak Volley Chalin wystąpi w nowych rozgrywkach!

W niedzielne przedpołudnie siatkarze Orpak Volley Chalin zainaugurują nowe rozgrywki na siatkarskiej mapie, a mianowicie Regionalną Ligę Siatkówki w Czernikowie. Jej organizatorem jest miejscowa drużyna – Setbol. Na starcie ligowych rozgrywek stanie 7 drużyn, które rozegrają ze sobą mecz i rewanż.

 

W gronie wspomnianych zespołów oprócz ekipy gospodarzy oraz ekipy Orpaku znalazły się: Borsuki, GOKIS Radomin, Libero Czernikowo, Nadleśnictwo Dobrzejewice oraz Team Gmina Lipno.

Mecze ligowe odbywać się będą co tydzień w niedzielę. W związku z tym, że do rozgrywek przystąpi 7 drużyn, jeden zespół w każdej kolejce będzie pauzował. 

 

Jak wyglądały dotychczasowe starcia ekipy z Chalina z ligowymi rywalami? Nie jest ona specjalnie bogata. Dwukrotnie mierzyliśmy się z zespołem Setbola i dwukrotnie musieliśmy uznać wyższość przeciwników. Miało to miejsce podczas rozgrywek Lipnowskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej. 

 

Znacznie lepiej za to wygląda nasz bilans z drużyną Team Gmina Lipno. Po początkowych dwóch porażkach w LALPS, ostatnie trzy pojedynki z tym zespołem zostały rozstrzygnięte na naszą korzyść, w tym ostatni rozegrany przed kilkunastoma dniami w Dobrzyniu nad Wisłą. 

 

Pozostałe drużyny to dla nas czysta karta, którą spróbujemy zapisać zwycięstwami. Rozgrywki będą odbywać się od 6 listopada do 26 lutego 2023 roku.

 

Pierwsze spotkanie z naszym udziałem już w najbliższą niedzielę z GOKiS Radomin o godzinie 12 w Hali Sportowej Zespołu Szkół w Czernikowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

− 4 = 1