O klubie

Klub siatkarski Team Volley Chalin działający na zasadzie stowarzyszenia sportowego powstał 18 listopada 2017 roku.  Zrzesza obecnie ok 30 członków. Prowadzimy dwie sekcje siatkarskie- kobiecą i męską.

Mimo krótkiej historii naszych startów potrafiliśmy pokazać się z dobrej strony w szczególności w regionie. Nasza męska drużyna zwyciężyła w corocznym turnieju siatkówki w Nasiegniewie, który organizowany jest na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Również ,,Złotka” stawały na podium. Nasze dziewczyny mogą poszczycić się trzecimi miejscami w turniejach towarzyskich rozgrywanych w Dobrzyniu nad Wisłą, a także drugim miejscem zajętym w turnieju towarzyskim w Brudzeniu Dużym.

Rywalizujemy głównie na terenie województw: Kujawsko – Pomorskiego i Mazowieckiego, ale nasze działania wraz z naszym rozwojem będą wykraczać poza te obszary.

Aktywnie bierzemy także udział w turniejach siatkówki plażowej, gdzie nasi zawodnicy osiągają również bardzo wartościowe rezultaty mi.in. trzecie miejsce pary Łykowski/Walter podczas Chalin Cup 2018, trzecie miejsce podczas Anwil Cup 2018.

Podstawowe barwy naszego klubu: żółto – czarne

Rezerwowe barwy: biało – czerwone